Novinky

Organizujeme MDD na dvore !!!

28.05.2014 15:00

Jarná brigáda na dvore.

13.03.2014 14:16

Pozývame všetkých susedov na jarnú brigádu. 
Plánujeme: pokosiť, natrieť lavičky a preliezky, doplniť kôru pod kríky, poupratovat celý dvor po zime, aby sme mali krajšie. Zástupcovia vchodov budu odovzdávať parkovacie kartičky pre členov na rok 2014. 

Tešíme sa na Vašu účasť!

2% z daní

13.03.2014 14:12

Aktuálne aj pre našu lokalitu: Mesto chce ponúknuť financie na odstránenie graffiti

27.02.2014 16:11

Mesto chce ponúknuť financie na odstránenie graffiti

Podľa Iva Nesrovnala s týmto vandalizmom treba začať niečo robiť, pretože veľa domov pôsobí ako príklady, kde sa znehodnocuje majetok a kazí obraz mesta.

BRATISLAVA. Motivačnou dotáciou pre majiteľov nehnuteľností chce riešiť problém odstraňovania graffiti zo stien na verejných priestranstvách a súkromných objektoch v Bratislave najväčší poslanecký klub v jej zastupiteľstve SDKÚ-DS-Most-Híd.

Podľa predsedu klubu Iva Nesrovnala s týmto vandalizmom treba začať niečo robiť, pretože veľa domov na Šancovej, Špitálskej a iných uliciach, tiež podchod na Trnavskom mýte a ďalšie pôsobia ako príklady, kde sa znehodnocuje majetok a kazí obraz mesta.

Nielen staré objekty, aj novostavby v rôznom vlastníctve a steny na verejných priestranstvách sú postriekané znakmi. Proti tomuto vandalizmu aktívne pristupujú mnohé moderné európske mestá.

"Pomáhajú ľuďom čistiť verejné priestranstvá, napríklad Praha 6 má program Stop graffiti. Chcem zmeniť tento nepriaznivý stav v Bratislave, preto som v rozpočte na rok 2014 presadil dotáciu 50.000 eur na odstránenie graffiti.

Vyzývam Bratislavčanov, právnické a fyzické osoby, aby na magistrát posielali žiadosti. Peniaze na to sú a primátor Ftáčnik musí urýchlene dopracovať technický postup ako to spraviť. Treba začať konať," na dnešnej tlačovej konferencii zdôvodnil Nesrovnal.


Čítajte viac: https://bratislava.sme.sk/c/7116809/mesto-chce-ponuknut-financie-na-odstranenie-graffiti.html#ixzz2uXGdSMiW

2% z daní.

27.02.2014 15:00

Susedia, priatelia,

v sekcii 2% z daní boli doplnené aktuálne formuláre a máte opäť možnosť prispieť pre seba a dobrú vec 2% z daní, ktoré odvádzate.

Za Váš záujem vopred ĎAKUJEME.

Vaše Občianske Združenie Vnútroblok Slávia

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>