Novinky

OZNAM O PRÁCACH NA DVORE !!! Od 17.08.2017

16.08.2017 16:00

Susedia,

po pár mesačnej príprave, urputnom vybavovaní podkladov, oznámení, ohlášky, žiadostí chceme začať s výmenou povrchov od piatka rána a skultúrniť bývanie, zvýšiť bezpečnosť, usporiadať parkovanie, vymedziť a obnoviť zeleň.

Prosíme vo vyznačenej časti dvora neparkujte, vyprázdnite daný priestor a rešpektujte značenie, ktoré pribudne zajtra doobeda. Pokiaľ stretnete suseda, prosíme upozornite aj jeho.

Skutočne nás to stálo veľa času, energie, voľna a otravovania úradníkov, preto rešpektujte oznam a značenia.

Ďakujem skvelým susedom, ktorí pomáhali, zháňali podklady, pripravovali žiadosti a potrebné náležitosti.

Polopodzemné kontajnery - REALIZÁCIA

15.02.2017 11:22
Susedia,
radi by sme Vás informovali o pripravovanej výstavbe stojiska polopodzemných kontajnerov.
Stojisko polopodzemných kontajnerov bude vybudované podľa rozmerov vyplývajúcich z priloženej situácie a v termíne uvedenom v popise. Veríme, že nám výrazne zlepší daný projekt kvalitu byvania a zmenu vzhľadu vnútrobloku, na ktorý chceme nadviazať v tomto roku aj postupnou výmenou povrchov a úpravou zelene a vymedzenia parkovania na dvore. 

Realizácia polozapustených kontajnerov

16.12.2016 15:00

Mili susedia, mozeme Vas potesit, ze nam bolo oznamene od spolocnosti OLO, ze sme vybrana lokalita na pilotny projekt spomedzi uchadzacov a to pod pracovnym nazvom "Sancova" na realizaciu polozapustenych kontajnerov. Uchadzali sme sa o tento projekt a boli vybrane 4 lokality, kde sme aj MY.
V sucastnosti sa pripravuje technicka dokumentacia a priprava projektu. Realizacia by mala byt v buducom roku 2017. (Clanok pripajam v prilohe)

Chceme nadviazat na dany projekt a zlepsit byvanie v Nasom Vnutrobloku Slavia, zrealizovat vymenu povrchov, odvodnenie a vymedzenie parkovania.

Pribudne mobilna zelen, stojany na bicykle s prispevkom od Stareho Mesta a chceme sa uchadzat o dalsie dotacie.

Planov mame vela, verime, ze sa nam podari vacsiu cast zrealizovat a Nam vsetkym sa bude lepsie byvat v Nasom vnutrobloku. Sporime si financie uz dlho, uz nechceme cakat len na pomoc inych...

Prajeme Vam vsetkym krasne vianoce a vsetko dobre do noveho roka, vela lasky, pohody, dobrych susedskych vztahov a nech sa Nam aj s pomocou nas vsetkych dobre zije a byva nie len v nasich bytoch, ale aj na dvore. Lebo spolocne chceme vytvorit LEPSI PRIESTOR PRE ZIVOT. Takze dvor mame v rukach a tak by sme sa mali k nemu aj spravat.

Za vsetkych snazivych susedov, vsetkych co robime stale nieco pre dvor, aj ked to nie je vidiet ihned, Peter Lukas - predseda zdruzenia.

Dakujem vsetkym za pomoc a tesim sa, ze sa pohneme vpred.

https://m.banoviny.sk/najnovsie-spravy-z-bratislavy/byvanie-sluzby/kde-budu-umiestnene-prve-polopodzemne-kontajnery.html?page_id=340897&utm_source=mailing&utm_content=340897&utm_campaign=20161215


BRIGÁDA! Príprava na zimu

06.10.2016 14:21

Vážení obyvatelia, milí susedia,
5. 11. (sobota) sa už tradične koná JESENNÁ brigáda. Kto má chuť, tak príďte, radi by sme dvor upravili tak, aby sme sa pripravili na prichádzajúce zimné obdobie.
Začíname o 9:00 ráno ;) KAŽDÝ JE SRDEČNE VÍTANÝ.

ČO MÁME V PLÁNE:
—    Naimpregnujeme lavičky

—    Naimpregnujeme detskú preliezku

—    Vytrháme burinu okolo drevených mantinelov

—    Poupratujeme okolo smetiakov

—    Vyzametáme dvor

—    Iné ...

S radosťou sa tešíme na všetky zmeny!!! VAŠE občianske združenie Vnútroblok SLÁVIA

Strarený pes

17.01.2016 22:24

Ahojte susedia,


našiel sa psík čivava v bráne Šancova 52, ostal zatiaľ u susedov. Má červený postroj. Viac info na vnutroblokslavia@gmail.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>