Novinky

Zápisnica z valného zhromaždenia a hospodárenie

15.06.2011 15:24

Dobrý deň susedia,

prikladáme zápisnicu z valného zhromaždenia a hospodárenie s financiami občianskeho združenia do 8.5.2011

VBS_Zápisnica z Valného zhromaždenia z 2011-5-9.pdf (95,7 kB)

Jarná brigáda

14.04.2011 16:00

 

Vážení susedia,

 

dňa 16.4.2011 o 13:00 organizujeme jarnú brigádu v našom dvore. Je potrebné, aby sme si pred Veľkou nocou upratali náš dvor, nech sa nehanbíme pred návštevami.

 

Pozývame každého, kto má čas a chuť, aby sa k nám pridal a pomohol nám aspoň trocha skrášliť náš dvor. Ak máte k dispozícii lopaty, hrable, sáčky alebo iné náradie, ktoré by nám pomohlo, tak budeme radi, ak ho prinesiete. Špiny na dvore je dosť a ťažko sa zbiera rukami.

 

Určite ste si mnohí všimli pri vjazde do dvora zakryté dopravné značenie. Toto by sme pri príležitosti brigády taktiež spoločne odhalili. Už sa veľmi tešíme.

 

Tí, ktorí ešte váhate stať sa našími členmi, budete mať možnosť porozprávať sa s nami aj počas brigády. Tí, ktorí máte akékoľvek otázky ohľadne fungovania nášho občianskeho združenia, budeme radi, ak nám ich poviete. My si ich zapíšeme, aby sme potom spolu s členmi nášho občianskeho združenia našli spoločné riešenie.

 

Ďakujeme.

 

S pozdravom,

 

o.z. Vnútroblok Slávia

 

v.z. Kristína Halásová

Osadenie značenia pri vjazde do VNÚTROBLOKU

01.04.2011 20:08

Ako ste si iste všimli, dnes boli osadené značenia zakazujúce vjazd vozidiel bez povolenia OZ Vnútroblok Slávia. Značenie bolo osadené na základe povolenia MČ Staré Mesto. V poslednej dobe sa zvýšil záujem o získanie parkovacej kartičky na vjazd do vnútrobloku čomu sa veľmi tešíme, aby sme konečne mohli parkovať vo vnútrobloku len my obyvatelia.

 

Aj keď je značenie osadené, ešte nebude prísne kontrolovaný vjazd, resp. nebudú vozidlá odťahované. Skúšobná prevádzka bude do 31.5.2011 a po tomto dátume by mali mať všetky zaparkované vozidlá umiestnené povolenie vjazdu.

 

Veríme, že nám to bude fungovať !!!

Vstup do občianskeho združenia

18.01.2011 13:00

Zdravíme Všetkých susedov.

V poslednej dobe nám utíchol záujem o vstup do občianskeho zruženia. V prípade, že chceme upraviť dvor na lepší obraz, resp. ho v prvom rade uzavrieť, tak potrebujeme Vašu podporu susedia !!! Prosíme zvýšte záujem o svoje okolie a pokračujme ďaľej v tom čo sme začali, nech sa môžeme pozrieť z okna na pekný, alebo aspoň zatiaľ z časti upravený dvor.

 

Ďakujeme za Vašu podporu aj naďalej.

 

OZ Vnútroblok Slávia

Jesenné upratovanie

23.10.2010 19:00

Dnes sa uskutočnilo jesenné upratovanie vo vnútrobloku. Všetkým účastníkom ďakujeme za ich čas a námahu. Trocha nám uviazla informácia o presnom čase kedy sa upratovanie bude robiť, ale dátum bol stanoveny na 23.10.2010. Všetci kto chcel prišiel, opäť sme si ako susedia o niečo bližšší a aj robota po nás ostala. Tešíme sa na ďaľšie akcie a napredovanie v uzatvorení dvora.

S pozdravom

OZ Vnútroblok Slávia

Peter Lukas

Kristína Halásová

<< 11 | 12 | 13 | 14 | 15 >>